| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| FPC | 16PIN |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
| Arayüz | 4 hatlı SPI Arayüzü |
| Ekran Tipi | LCD |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3,3V(Tipik Değer) |
| Denetleyici Çipi | ST7565R |
| Polarizör tipi | transfektif |
| Arayüz Konektörü | 8080 MCU Arayüzü VEYA 6800 MCU Arayüzü VEYA 4 Hatlı SPI arayüzü |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| VDD | 3.3v |
|---|---|
| Ekran Görüntüleme Alanı | 66,0(G)* 32,7(Y) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| FPC numarası | 26pin |
| Arayüz | 8 bit Paralel, SPI |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Aktif alan | 30,57(G)* 22,76(Y) mm |
| Boyutlar | 35,65(G)* 32,50(Y)* 4,10(D) mm |
| Modül Boyutu | 211,1(Y) x 126,5(D) x (5,9)(D)mm |
| Tahrik yöntemi | 1/64 Görev, 1/7 Önyargı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Bağlayıcı | 10 Pinli soket tipi |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Saklama sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahat Boyutu | 63,0(G)* 42,5(Y)* 5,0(D) mm |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2,42 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Va Boyutu | 59(G)* 32(Y) mm |
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |