| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| LCD tipi | HTN pozitif, Aktarıcı |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çözünürlük | 160*160 |
| Anahat Boyutu | 82,2(U) X 76,0(G) X 9(D) mm |
| Parlaklık | Özelleştirilmiş |
| Bağlamak | Metal Pim (Özelleştirilebilir) |
| Bağlantı | FPC |
|---|---|
| V Alan Boyutu | 41*32,5 mm veya özel |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Boyut | 45,1*38,2mm*0,7mm veya Özel |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| arka ışık rengi | Beyaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~+50°C |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | Pim, 34 sayı |
| isim | 2.9 inç LCD ekran |
|---|---|
| Renk Derinliği | tek renkli |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila 60 santigrat derece |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Çalışma Gerilimi | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,18 mm |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
| Kontrast Oranı | 10.000:1'e kadar |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |