| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | Saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0~+50°C |
| Ekran Rengi | Siyah |
| Nokta | 128*128 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Arayüz | 8 bit paralel |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| çözünürlük | 128x64 |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| Adı | Tek renkli LCD Ekranı |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |
| Arka ışık | LED (Sarı-Yeşil) |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Sürüş Yöntemi | 1/65duty 1/9 önyargı |
| Arayüz | LVDS |
|---|---|
| Operasyon sıcaklığı | -20+70 ℃ |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Ekran modu | Pozitif veya negatif |
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Arayüz | Seri/paralel arayüz |
| Genel Boyutlar | 58,70×38,50×4,50(FPC uzunluğu hariç) |
| entegre devre | ST7567 |