| nazwisko | Moduł LCD z kołowymi kółkami 128x64 |
|---|---|
| Rodzaj LCD | FSTN (szary), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| napięcie | 3,3 V |
| Układ scalony sterownika | UC1701X |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30–80Degreee |
| Zobacz anioła | 6 |
| Kropka | 160*128 |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0~+50°C |
| Kolor wyświetlacza | Czarny |
| Kropka | 128*128 |
| Napięcie napędu LCD | 5.0 V. |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| rezolucja | 128x64 |
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Temperatura pracy | -10 ~+60 ℃ |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| nazwisko | monokromatyczny ekran LCD |
|---|---|
| Schemat jazdy | Wsparcie dla młodych, 1/9 |
| Podświetlenie | LED (Żółtozielona) |
| jasność | 250cd/m2 |
| Metoda napędu | 1/65duty 1/9 stronniczości |
| Interfejs | LVDS |
|---|---|
| Temp operacji | -20+70 ℃ |
| Stycznik | PIN, Zebra lub FPC |
| Tryb wyświetlania | Pozytywny lub negatywny |
| Typ wyświetlacza | ZĄB |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Rozmiar | Dostosowane |
|---|---|
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Interfejs | Interfejs szeregowy/równoległy |
| Ogólne wymiary | 58,70 × 38,50 × 4,50 (bez długości FPC) |
| układ scalony | ST7567 |