| Tryb interfejsu | 8 bitów 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Wzór koloru | Black Film Negative Display |
| Tryb wiązania | Wpływ COG |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Kontroler | UC1698U (COG) |
| Typ wyświetlacza | LCD COG (chip na szkle). |
|---|---|
| Rezolucja | 128 x 64 piksele |
| Kontroler | S6B0724 |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązku, 1/9 stronniczość |
| Zasilanie | 3,0 V. |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
|---|---|
| nazwa | wyświetlacz LCD |
| Liczba pinów | 32PIN |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | ST7567 |
| Typ ekranu | Graficzny |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Dwanaście. |
| Metoda napędu | Obowiązek 1/65, odchylenie 1/9 |
| Zgodny z Rohs | Tak |
| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kontroler | ST7567 |
| Obszar widzenia LCD | 22.6 (W)* 29,0 (h) mm |
| rozmiar modułu | 25,0 (w)* 37,9 (h)* 3,8 (t) mm |
| Napięcie napędowe | 3,7 V |
| Stycznik | COG+FPC |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kąt widzenia | 6 |
| Liczba kropek | 128x64 kropki |
| Tryb polaryzatora | Transmisyjny |
| nazwa | 2,4-calowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | Interfejs SPI |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
|---|---|
| Wymiary | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do 60 ° C. |
| Numer FPC | 10pin |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |