| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD TN |
|---|---|
| technologia | LCD |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
|---|---|
| Rodzaj | Wyświetlacz LCD VA |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura robocza | -20°C-+70°C |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Liczba pinów | 50 PIN-ów |
| Technologia wyświetlania | LCD |
|---|---|
| Łączyć | Szpilka |
| Rozmiar konturu | 50,80 x 30,48 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD HTN |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 95mm (dł.) * 50mm (szer.) |
| Zakres temperatur przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | HTN ujemny |
| Interfejs | Szpilka |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD 7 segmentów |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Pozytywny |
| Kąt widzenia | godzina 9 |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |