| nazwisko | Mały moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128*64 |
| obszar wyświetlania | 53,50 x 28,80 mm |
| Pozycja | 12864 LCM |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rezolucja | Dostosowane |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VN |
| Wymiary | Dostosowane |
| Typ | Wyświetlacz LCD FSTN |
|---|---|
| Zaopatrzenie robocze | 3,5 V |
| Złącze | Szpilka |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Sposób połączenia | PIN, Zebra lub FPC |
|---|---|
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Metoda napędu | 1/65 Obowiązek, 1/9 stronniczości |
| Kąt widzenia | 6:00 lub 12:00 |
| Wymiary | Dostosowane |
| Kolor tła | Zielony |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TN, pozytywny |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Obowiązek | 1/4 |
| Składowanie | -30 ℃ do 80 ℃ |
| Nazwa | Moduł segmentu LCD |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Polaryzator | Transmisyjny |
| Podświetlenie | Biały |
| rezolucja | Dostosowane |
|---|---|
| Prowadzić | ST7789V |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Typ interfejsu | SPI |
| Temperatura przechowywania | - 10 ° C do + 60 ° C |
| nazwisko | Panel LCD na zamówienie |
|---|---|
| Rodzaj LCD | Tn dodatni |
| Złącze | FPC, 50 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10~+60℃ |
| Napięcie napędu | 3,0 V |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |