| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar konturu | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Interfejs | Interfejs 24-bitowy-RGB |
| Nazwa | 2,4 -calowy wyświetlacz ekranu LCD TFT |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| Kolor Gamut | sRGB 100% |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
|---|---|
| Typ LCD | HTN transmisyjny |
| Kąt oglądania | Szeroki |
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
| Typ panelu | LCD |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Zaopatrzenie robocze | 5.0 V. |
|---|---|
| Tryb napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ interfejsu | COB+Zebra |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| VOP | 5v |
|---|---|
| Obszar widoku | 54 (W)* 43 (h) mm |
| Złącze | Pin Cob+, 36 liczb |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Woltaż | 3v |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 80 ° C. |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Temperatura robocza | -30°C do 70°C |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Dostosowywanie |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Temperatura pracy | -30°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Kąt oglądania | Dostosowywanie |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |