| Źródło światła | Biały / Bursztynowy / Niebieski / Żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 3,7 cala |
| Metoda sterownika | Cykl pracy 1/4, odchylenie 1/3 |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / VA opcjonalnie |
| Kąty widzenia | Wszystko |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Łączność | RGB |
| Sposób połączenia | Szpilka |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Kolor wyświetlania | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Woltaż | 5v |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 50 ° C. |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Typ interfejsu | PIN, 46 Numbers |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |
| Interfejs | LVDS |
|---|---|
| Temp operacji | -20+70 ℃ |
| Stycznik | PIN, Zebra lub FPC |
| Tryb wyświetlania | Pozytywny lub negatywny |
| Typ wyświetlacza | ZĄB |
| Tryb wyświetlania | VA negatywne |
|---|---|
| Kierunek kąta widzenia | 6o′Clock |
| Napięcie robocze | 4,8 V |
| Tryb polaryzatora | Transfleksyjne transmisyjne (dostosowane) |
| Warunek napędu | 1/4 Duty 1/3bias |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Czas odpowiedzi | 20 ms |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Temperatura robocza | -20 do 70 ℃ |
| Układ scalony sterownika | RA8835 |
| Napięcie zasilania | 3-5V |
|---|---|
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Typ panelu | Moduł LCD TN-LCD |
| Rozmiar wizualny | 35,8 x 36,75 mm/dostosowany |