| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Verbindingsweg | Pin |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Weergave kleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Spanning | 5V |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 50 ° C |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Interfacetype | Pin, 46Numbers |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operatie Temp | -20+70 ℃ |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Weergavemodus | Positief of negatief |
| Weergavetype | Tandwiel |
| Weergavemodus | VA negatief |
|---|---|
| Hoekrichting bekijken | 6o'Clock |
| Werkspanning | 4.8V |
| Polarisatiemodus | Transflectief transflive (aangepast) |
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Reactietijd | 20ms |
|---|---|
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Type polarisator | Transflective |
| Werktemperatuur | -20 aan 70℃ |
| Bestuurder IC | RA8835 |
| Voedingsspanning | 3-5v |
|---|---|
| Polarisatortype | transflectief |
| Paneelgrootte | aangepast |
| Paneeltype | TN-LCD LCD-module |
| Visuele grootte | 35.8x36.75mm/Aangepast |