| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| LCD Driving Method | 1/65 Duty, 1/9 Bias, 3.0V |
| Display Type | STN, POSITIVE ,TRANSFLECTIVE |
| Segment Size | Customizable |
|---|---|
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
| Interface Type | Zebra Connection |
| Display Mode | Custom |
| Display Size | Customizable |
| Drive Method | 1/64 Duty, 1/7 Bias |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O'clock |
| Connector | 10 Pin Socket Type |
| Operating Temperature | -10°C To 60°C |
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Dimensions | 99.5(W)* 67.7(H)* 2.8(T) Mm |
|---|---|
| Drive Condition | 1/4 Duty1/3bias |
| Display Mode | VA, Negative |
| Number Of Pins | 25 Pin |
| Voltage | 5.0 V |
| Viewing Angle | 6 O'clock |
|---|---|
| Size | 4.3 Inches |
| Resolution | 480*272 Pixels |
| Backlight | 10 White LED |
| Lcd Type | TFT |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Va Size | 109 ( H ) * 14 (W) Mm |
| Color | Red, Blue Or Yellow |
| Drive Parameter | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Dimensions | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 Mm ( T ) |
| Overall Dimensions | 35.1 X 30.9 X 3 Mm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Viewing Size | 26.355x 25.33 Mm |
| Product Type | FSTN Positive |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Connectivity | RGB |
| Voltage | 5V |
|---|---|
| Backlight Color | Customizable |
| Operating Temperature | 0°C To 50°C |
| Segment Size | Customizable |
| Interface Type | PIN, 46numbers |
| Resolution | 128x160 |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Screen Type | TFT |
| Connection | Soldering |
| Screen Size | 1.77 Inches |