| Panel Type | LCD |
|---|---|
| Brightness | 400 Cd/m² |
| Technology | LCD |
| Size | Customized |
| Backlight Technology | LED |
| Working Supply | 5.0V |
|---|---|
| Drive Mode | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Interface Type | COB+Zebra |
| View Angle Direction | 12o'clock |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Vop | 5V |
|---|---|
| View Area | 54(W)* 43(H) Mm |
| Connector | COB+PIN, 36 Numbers |
| View Angle Direction | 12o'clock |
| Drive Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Voltage | 3V |
|---|---|
| Storage Temperature | -40°C To 80°C |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operating Temperature | -30°C To 70°C |
| Drive Mode | 1/8 Duty, 1/4 Bias |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Drive Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Dimensions | Customizable |
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
| Customization Options | Customizable |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Display Size | Customizable |
| Backlight Color | White |
| Operating Temperature | -30°C To 80°C |
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Viewing Angle | Customizable |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Dimensions | 42.72(W) X 59.46(H) X 2.34(T) |
| Luminance | 400 Cd/m2 |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Connection | Plug-in |
| Voltage | 3.0V |
|---|---|
| Segment Size | Customizable |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Lcd Type | HTN Positive, Transmissive |
| Application | Industrial, Medical, Consumer Electronics |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Display Type | COG (Chip-On-Glass) |
| Driver Ic | S6B0724 |
| Display Color | Monochrome |