| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Wymiary | 42,72 (szer.) x 59,46 (wys.) x 2,34 (gł.) |
| Luminance | 400 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Połączenie | Wtyczka |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Typ LCD | HTN dodatni, transmisyjny |
| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| Wielkość segmentu | Dostosowywanie |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -10°C do 60°C |
| Typ interfejsu | Połączenie Zebra |
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Wymiary | 99,5 (w)* 67,7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Warunek napędu | 1/4 Duty 1/3bias |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Liczba szpilek | 25 szpilek |
| Woltaż | 5.0 v |
| Metoda napędu | 1/64 Obowiązek, 1/7 Uprzedzenia |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Złącze | Typ gniazda 10-pinowego |
| Temperatura robocza | -10 ° C do 60 ° C. |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Kąt oglądania | 6 |
|---|---|
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Rezolucja | 480*272 pikseli |
| Podświetlenie | 10 białej diody LED |
| Typ LCD | Tft |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar Va | 109 (wys.) * 14 (szer.) mm |
| Kolor | Czerwony, niebieski lub żółty |
| Parametr napędu | 1/4 Obowiązek 1/3 Odchylenie |
| Wymiary | 110 (wys.) * 18 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wyświetlanie rozmiaru | 26,355 x 25,33 mm |
| Typ produktu | FSTN pozytywny |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |