| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Boyutlar | 42,72(G) x 59,46(Y) x 2,34(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Bağlantı | Eklenti |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| LCD tipi | HTN pozitif, Aktarıcı |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| segment boyutu | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -10°C ila 60°C |
| arayüz türü | Zebra bağlantısı |
| Ekran modu | Gelenek |
| Ekran boyutu | Özelleştirilebilir |
| Boyutlar | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Sürücü koşulu | 1/4 Duty1/3bias |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Pin sayısı | 25 pin |
| Gerilim | 5.0 V |
| Tahrik yöntemi | 1/64 Görev, 1/7 Önyargı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Bağlayıcı | 10 Pinli soket tipi |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Saklama sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| Boyut | 4,3 inç |
| Çözünürlük | 480*272 Piksel |
| Arka ışık | 10 beyaz LED |
| LCD tipi | TFT |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Va Boyutu | 109 (Y) * 14 (G) mm |
| Renk | Kırmızı, Mavi veya Sarı |
| Sürücü Parametresi | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Boyutlar | 110 ( Y ) * 18 ( G ) * 1,1 mm ( T ) |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
| Ürün Tipi | FSTN Pozitif |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |