| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Polarizör tipi | İletken |
| LCD tipi | Bölümlere ayrılmış ekran |
| Teknoloji | LCD |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Başvuru | Endüstriyel ekipman |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Bağlantı yolu | Zebra Şeridi |
| Arka ışık | Evet |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Depolama sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Görüntüleme açısı | TN |
| LCD Modu | FSTN, Pozitif |
| Görüntüleme Boyutu | 53.50 x 28.80mm |
| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Panel tipi | IPS |
| Yönü Görüntüle | Saat 6/12 Saat |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Polarize Modu | İletken |
| Teknoloji | LCD |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| FPC Bağlantısı | 40 pim |
|---|---|
| Arayüz | MPU 16 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Boyut | 2,4 inç |