| Ürün Tipi | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Renk derinliği | 16,7 milyon renk (24 bit) |
| Bağlamak | Pim, Zebra |
| Yüzey işleme | Parlama önleyici kaplama |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Görüş Açısı | 178 derece |
| Karakter | beyaz |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Anahat boyutu | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35 mm |
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Modül Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | VA LCD Ekran |
| teknoloji | LCD |
| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |
| Sürücü IC'si | HT1623 |
|---|---|
| en boy oranı | 16:9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 80 ℃ |
| Geri Polarizatör | İletken |
| Güç tüketimi | 25 watt |
| isim | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
| LCD tipi | FFSTN, Pozitif |
|---|---|
| Boyutlar | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Gerilim | 3.0V |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Bağlayıcı | 18 Pimli Konnektör FPC |
| Nokta | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| Denetleyici | SPLC780D1 VEYA EŞDEĞER |
| Renk | beyaz |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 70 ° |
| Bağlayıcı | FPC |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |