| نوع محصول | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| عمق رنگ | 16.7 میلیون رنگ (24 بیتی) |
| وصل کردن | پین، گورخر |
| درمان سطحی | پوشش ضد تابش نور |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| نام | نمایشگر LCD رنگی |
|---|---|
| تایپ کنید | وا |
| ظرفیت تولید | 1000000 قطعه / سال |
| جهت مشاهده | زاویه مشاهده کامل ، نمای کامل |
| روش رانندگی | منفی |
| نام | نمایشگر LCD تقسیم شده |
|---|---|
| زاویه دید | 178 درجه |
| شخصیت | سفید |
| نوع نمایشگر | VA LCD |
| بعد طرح کلی | 58.01*61.38*2.45،41.7*56.16*3.35 میلی متر |
| نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| ابعاد | سفارشی |
| اندازه ماژول | سفارشی |
| نوع پنل | نمایشگر VA LCD |
| تکنولوژی | ال سی دی |
| نام | صفحه نمایش LED LED LCD LCD |
|---|---|
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| نوع پنل | پنل lcd ips |
| شماره پین | 50 پین |
| نوع | TFT، LCM |
| آی سی درایور | HT1623 |
|---|---|
| نسبت تصویر | 16:9 |
| دمای عملیاتی | -30 ~ 80 ℃ |
| پلاریزر پشت | منتقل کننده |
| مصرف برق | 25 وات |
| نام | نمایشگر LCD تک رنگ FSTN |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| رابط | حصار |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
| نوع LCD | FFSTN، مثبت |
|---|---|
| ابعاد | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 |
| اتصال | کانکتور 18 پین FPC |
| نقطه پیچ | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| کنترل کننده | splc780d1 یا معادل آن |
| رنگ | سفید |
| دمای ذخیره سازی | -20 ~ 70 درجه |
| رابط | FPC |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ |
|---|---|
| تعداد کاراکترها | 16 کاراکتر در 2 خط |
| کنترل کننده | SED1520 یا معادل آن. |
| نقطه پیچ | 0.6mm (l)*0.49mm (w) |
| اندازه ماژول | 84.0 (W) 44.0 ´ (ح) ´ 9.3 حداکثر (t) |