| Τύπος προϊόντος | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα (24-bit) |
| Συνδέω | Καρφίτσα, Ζέβρα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντιφωτιστική επικάλυψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | λευκό |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Διάσταση περιγράμματος | 58.01*61.38*2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| μέγεθος μονάδας | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πίνακα | Οθόνη VA LCD |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Ονομασία | Επιστροφική φωτισμένη οθόνη LCD TFT LED |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | Πάνελ IPS LCD |
| Αριθμός ακίδων | 50 ακίδες |
| Τύπος | TFT,LCM |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΗΤ1623 |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 80 ℃ |
| Πίσω πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watts |
| όνομα | Ανακλαστική μονόχρωμη οθόνη LCD FSTN |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
| Τύπος LCD | FFSTN, θετικό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Δυναμικό | 3.0V |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Σύνδεσμος | 18 Συνδετήρες καρφίτσες FPC |
| Κουκκίδα | 0.519mm(L) *0.45mm(W) |
|---|---|
| Ελεγκτής | SPLC780D1 Ή ισοδύναμο |
| Χρώμα | λευκό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~70° |
| Συνδετήρας | FPC |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |