| Ονομασία | 8x2 χαρακτήρες οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | S6B0069 ή ισοδύναμο |
| Χρώμα οθόνης | Λευκό |
| Σχέδιο οδήγησης | Αγία Γραφή, 1/14 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1,1mm T |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα LCD |
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Ονομασία | 5 ιντσών οθόνη οθόνης TFT LCD |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50.000 ωρ. |
| Χρωματική διάσταση | 72% NTSC |
| Περιοχή προβολής | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Πίσω φωτισμός | 56LED, 160mA, 21,5V |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
| Δρόμος σύνδεσης | PIN, 13 αριθμοί |
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| LED | Λευκό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |