| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος LCD | Διαχωρισμένη οθόνη |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Δρόμος σύνδεσης | Ζέβρα |
| Οπίσθιος φωτισμός | Ναί |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως +70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 128 X 64 Pixels |
| γωνία θέασης | TN |
| Τρόπος LCD | FSTN, θετικό |
| Μέγεθος προβολής | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |
| όνομα | 128X64 ενότητα ΒΑΡΑΙΝΩ LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN(Gray), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128X64 |
| Τάση | 3.3V |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | UC1701X |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα/12 η ώρα |
|---|---|
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φυλής | Pin, zebra ή fpc |
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σύνδεση FPC | 40 καρφίτσες |
|---|---|
| Διεπαφή | MPU 16 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |