| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Polarisatortype | Overdraag |
| LCD -type | Gesegmenteerd scherm |
| Technologie | LCD |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Voedingsspanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 10000 pc/maand |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| LCD -type | Tn negatief, transmissief |
| Sollicitatie | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Verbindingsweg | Zebra Strip |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| Aangepast | Aangepast |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +70°C |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| kijkhoek | TN |
| LCD wijze | FSTN, positief |
| Viewing Size | 53.50 x 28.80 mm |
| naam | 128X64 RADERTJElcd Module |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Grey), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128X64 |
| Spanning | 3.3V |
| Bestuurder IC | UC1701X |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Aanraakscherm | aangepast |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| FPC-verbinding | 40 pinnen |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Maat | 2,4 inch |