| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| Aangepast | Aangepast |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Achtergrond | Zwarte kleur |
| Weergavetype | VA LCD |
| Operationele temp. | -10~+60℃ |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Schermgrootte | 128x64 pixels |
| Vdd | 3,0 V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek | 178 graden. |
| KARAKTER | wit |
| Weergavetype | VA LCD |
| Overzichtsdimensie | 58.01 maal 61.38 maal 2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| FPC | 12Pin |
| Spanning | 3,0 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| Spanning | 3,0 V |
|---|---|
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| Kijkhoek | 160 graden |
| Fpc-nummer | 21PIN |
| Bestuurder IC | ST7567A |
| naam | Reflecterend monochromatisch FSTN LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Interface | SPI |
| LCD-type | FSTN, positief |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Aantal tekens | 16 tekens x 2 lijnen |
| Controleur | SED1520 of gelijkwaardig. |
| Stipveld | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| modulegrootte | 84,0 (B) ´ 44,0 (H) ´ 9,3 max (D) |