| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| naam | 14 Segment LCD Display |
|---|---|
| Bestuurder IC | HT1621 |
| kijkhoek | 120 graden |
| Werkspanning | 5.0V |
| Interface type | Parallel |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD-displaymodule |
|---|---|
| Oplossing | 320*480 |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Interface | RGB&MCU |
| Weergavetype | Tft |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| Naam | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | IPS |
| Connectoren | Pin, 40 nummers |
|---|---|
| LCD Polarisator | Overdraag |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Spanning | 4.5 V |
| Overzichtsdimensie | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| naam | 1602 LCD-displaymodule |
|---|---|
| Fotoformaat | JPG, PNG, BMP |
| Schermgrootte | 7 duim |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Type scherm | STN/BLUE, negatief, transmisief |
| Polarisator | Overdraag |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1000000 pc/jaar |
| Plicht | 1/8 |
| Spanning | 5.0v |
| Polarisatortype | Overdraag |