| Bestuurder IC | ST7701S |
|---|---|
| Weergavetype | Normaal zwart |
| Kijkhoek | ALLE |
| Maat | 3,0 duim |
| Touchscreen | Nee |
| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| Modulegrootte | 50 * 69,2 mm * 2,4 T |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Touchscreen | NEE |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Maat | 1.22 inch. |
| LCD-type | TFT |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Maat | 1,28 inch |
|---|---|
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MCU/SPI/RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |
| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |