| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,88 inch |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Afmetingen | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| LED -nummer | 3les |
|---|---|
| voeding | 2,8 V |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bestuurder IC | ST7789T3 |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Aansluiting | Cob+pin, 36 nummers |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| LCD -type | Tft |
| Interface | FPC |
| Afmetingen | 42,72(H)* 60,26(V)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Oplossing | 240*320 |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| FPC-verbinding | 18PIN, soldeertype |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Modulegrootte | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 T |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| Touchscreen | Aangepast |
| Schermtype | Tft |
| Interface | MCU 8080-8BIT |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Va-maat | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Omtrekgrootte | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |