| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle |
| Pixelgrootte | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Afmetingen | 50,00x69.20x2.30 |
| Kleur weergeven | 262K |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Paneeltype | TFT LCD |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,2025 mm |
| LCD-type | Tft |
| Luminantie | 450 cd/m2 |
| LCD-type | Normaal zwart |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Bestuurder IC | ST7567 |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| oplossing | 128x64 pixels |
| Fpc-nummer | 30PIN |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Technologie | Tft |
|---|---|
| touchscreen | CTP/RTP |
| AA-formaat | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Pixelarrangement | RGB-strook |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Schermgrootte | 128x64 pixels |
| Vdd | 3,0 V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |