| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| Sürücü IC'si | ST7567 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| çözünürlük | 128x64 piksel |
| FPC numarası | 30pin |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
| Yönü Görüntüle | Saat 6/12 Saat |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Polarize Modu | İletken |
| Teknoloji | LCD |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Teknoloji | TFT |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | CTP/RTP |
| AA Boyutu | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Piksel düzenlemesi | RGB Şerit |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m² (tipik) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 4 telli SPI |
| Görüntüleme yönü | 80° her yöne |
| Ekran Boyutu | 1,14 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Mod | VA, negatif ekran |