| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| Yüzey lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| LCD boyutu | 2,1 inç |
| Emtia | 1.3 inçlik TFT LCD ekranı |
| LCD çözünürlüğü | 480x480 nokta |
| Anahat boyutu | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlayıcı | PIN, 30 rakam |
| LCD tipi | STN Negatif, Aktarıcı |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Anahat boyutları | 50 mm * 69.20 mm * 2.3 mm |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -30 ~ +80 |
| Ekran Boyutu | 2.8 İNÇ |
| Sinyal Türleri | 4 telli direnç TP |
| TP seçeneği | Dirençli dokunmatik panel ile |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |