| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rezolucja | 128*128 pikseli |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
| Zastosowanie | Inteligentny zegarek |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Łączność | RGB |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | -20 ~+70 ℃ |
| Złącze | PIN, 30 cyfr |
| Typ LCD | STN Negatywne, Transmisyjne |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Zarys Wymiary | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ +80 |
| Rozmiar ekranu | 2,8 CAL |
| Typy sygnałów | 4-wire rezystor TP |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |