| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/TD/P PayPal |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Podświetlenie | Z lub bez |
| Temperatura operacyjna | -20℃-+70℃ |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Temperatura pracy | -30°C do 80°C |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rezolucja | 320*240 pikseli |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Typ panelu | IPS |
| Rozmiar konturu | 31,52 x 34,72 x 1,51 mm |
|---|---|
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Połączenie FPC | 50 PIN-ów |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rezolucja | 344x476 |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Rezolucja | 480x800 kropek |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (typ.) |
| Obszar aktywny | 40*75 |
| Typ | Va |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |