| Interfejs | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Zobacz kierunek | Bezpłatny |
| Typ LCD | AMOLED, zwykle czarny |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Powierzchnia Luminancee | 250 nitów |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 40,0 dł. × 28,0 szer. × 4,5 wys. (maks.) |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Interfejs | Seria 6800 lub seria 8080 MPU |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 1000 CD/m2 |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Typ dostawcy | Producent |
| Temperatura przechowywania | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja | Elektronika konsumpcyjna, inteligentne urządzenia do noszenia itp. |
| Typ dostawcy | Producent |
| Rezolucja | 480 x 480 pikseli |
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Luminance | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura robocza | -20 ~+70 ℃ |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Rezolucja | 960*240 |
| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |