| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |
| nazwisko | Mały ekran wyświetlacza LCD TFT |
|---|---|
| Rodzaj paneli | IPS |
| Kierowca lC | ST7789V2 |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| LED szt | 1 sztuk |
| Głębia koloru | 16,7 miliona prawdziwych kolorów |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Interfejs CTP | Usb |
| Jasność | 500-1000 cd/m² |
| Nazwa | 2,4 -calowy ekran dotykowy TFT |
|---|---|
| Screen_Type | TFT LCD |
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Rezolucja | 240x320 kropki |
| Touth | Rezystywny |
| nazwa | Kolorowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ | Va |
| zdolności produkcyjne | 1000000 sztuk/rok |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt oglądania, pełny widok |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Jasność | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Kierunek oglądania | każdy kąt widzenia, IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typy interfejsów | SPI/RGB (konfigurowalny) |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Numer pinów | 12 szpilek |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Rozmiar | 1,33 cala |