| راننده Lc | ST7789V |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| کلمات کلیدی | 2.8 اینچ صفحه نمایش LCD کوچک |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | 3 سیم 4 سیم SPI MCU 8/9/16/ 18 بیت RGB 6/16/18BIT |
| نام | صفحه نمایش LCD LCD کوچک |
|---|---|
| نوع پنل | IPS |
| راننده Lc | ST7789V2 |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| کامپیوترهای LED | 1 عدد |
| عمق رنگ | 16.7 میلیون رنگ واقعی |
|---|---|
| صفحه نمایش لمسی | CTP |
| نوع عکس | ال سی دی tft |
| رابط CTP | یو اس بی |
| روشنایی | 500-1000 سی دی در متر مربع |
| نام | صفحه لمسی TFT 2.4 اینچی |
|---|---|
| نوع_ نوع صفحه نمایش | TFT LCD |
| مقیاس نمایش | 4: 3 |
| وضوح | 240x320 نقطه |
| درشت | مقاومتی |
| نام | نمایشگر LCD رنگی |
|---|---|
| تایپ کنید | وا |
| ظرفیت تولید | 1000000 قطعه / سال |
| جهت مشاهده | زاویه مشاهده کامل ، نمای کامل |
| روش رانندگی | منفی |
| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| درخشندگی | 350 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| نوع محصول | صفحه نمایش ال سی دی tft |
| جهت مشاهده | تمام زاویه دید، IPS |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| انواع رابط | SPI / RGB (قابل تنظیم) |
| نوع محصول | صفحه نمایش ال سی دی tft |
|---|---|
| شماره پین | 50 پین |
| اندازه | 7 اینچ |
| دمای عملیاتی | از 20°C تا +70°C |
| زاویه دید | همه |
| رابط LCM | رابط RGB 8 بیتی |
|---|---|
| نوع LCD | به طور معمول سیاه |
| Touch IC | st1624i |
| تعداد پیکسل | 400 400 پیکسل |
| کالا | 1صفحه نمایش LCD TFT دور 6 اینچی |
| نوع محصول | صفحه نمایش TFT LCD |
|---|---|
| نوع LCD | IPS |
| شماره پین | 12 پین |
| دمای عملیاتی | -20 ~+70 |
| اندازه | 1.33 اینچ |