| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| Adı | Küçük TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Panel Türü | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V2 |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| LED adet | 1 adet |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon gerçek renk |
|---|---|
| OEM / DOM | CTP |
| Ekran tipi | lcd tft |
| CTP Arayüzü | USB |
| Parlaklık | 500-1000 cd/m² |
| İsim | 2.4 inç TFT dokunmatik ekran |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Ekran ölçeği | 4: 3 |
| Çözünürlük | 240x320 nokta |
| Touth | Dirençli |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| Ödeme Koşulları | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Görüntüleme Yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| OEM / DOM | Evet |
| Arayüz türleri | SPI / RGB (Özelleştirilebilir) |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| LCM arayüzü | RGB 8 bit arayüz |
|---|---|
| LCD tipi | Normalde Siyah |
| Dokunma IC | ST1624I |
| Piksel sayısı | 400 × 400 piksel |
| Emtia | 1.6 inç yuvarlak TFT LCD ekranı |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
|---|---|
| LCD tipi | IPS |
| Pim numarası | 12 pim |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Boyut | 1,33 inç |