| Piksel aralığı | 0,23*0,23(mm) |
|---|---|
| Etkin Alan | 14.10 (w) x 28.82 (h) mm |
| Genel tolerans | +/-0,2 mm |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Görüntüleme yönü | 160° |
| Pin numarası | 24 pin |
|---|---|
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Genel Boyutlar | 55,26x84,69x3,35 mm |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Teknoloji | LCD |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| OEM / DOM | Evet |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
| Arayüz türleri | SPI |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Anahat Boyutu | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Pin numarası | 13 pin |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LCD Tipi | IPS |
| Karar | 170*320 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Arabirim | 4SPI |
| NEDEN OLMUŞ | Beyaz |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| ekran boyutu | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |