| Pixel Pitch | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Actief gebied | 14.10 (B) x 28.82 (H) mm |
| Algemene tolerantie | +/-0.2mm |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Zichtrichting | 160° |
| Pin -nummer | 24 pinnen |
|---|---|
| Aanraakscherm | Aanpasbaar |
| Schermtype | lcd-tft |
| Algemene afmetingen | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Interfacetypen | SPI |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Overzichtsdimensie | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Connectiviteit | FPC-schakelaartype |
| Pin -nummer | 13 PIN-code |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| LCD-type | IPS |
| Resolutie | 170*320 |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Interface | 4SPI |
| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Aantal tekens | 16 tekens x 2 lijnen |
| Controleur | SED1520 of gelijkwaardig. |
| Stipveld | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| modulegrootte | 84,0 (B) ´ 44,0 (H) ´ 9,3 max (D) |
| Werkvoorraad | 3.3V |
|---|---|
| Interfacetype | PIN, 36 cijfers |
| Backligaht | Blauwe Backlight |
| kijkhoek | 12 uur. |
| opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| Stipveld | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| modulegrootte | 44 × 44 × 3,09 mm |
| LED-achterlicht | 2 LED's |
| Interface | SPI 4 Lijn BIT-interface |