| Bestuurder lC | ST7789V |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Trefwoorden | 2,8 Duim Kleine LCD Vertoning |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | 3 DRAAD 4 DRAAD SPI MCU 8/9/16/18 BEETJE RGB 6/16/18BIT |
| naam | Kleine TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurder lC | ST7789V2 |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| LEIDENE PCs | 1 stuks |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen ware kleuren |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Schermtype | lcd-tft |
| CTP -interface | Usb |
| Helderheid | 500-1000 cd/m ² |
| Naam | 2,4 inch TFT touchscreen |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Displayschaal | 4: 3 |
| Oplossing | 240x320 punten |
| Touth | Weerstand |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Naam | Zeven-segment LCD-displaymodule |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V-5V |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
| Connector | Pin |
| Type achtergrondverlichting | Blauwe LED's |
| Luminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Interfacetypen | SPI / RGB (aanpasbaar) |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | 50 pincode |
| Maat | 7 inch |
| Bedrijfstemperatuur | – 20℃ aan +70℃ |
| Kijkhoek | Alle |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| PINN -nummer | 12pins |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Maat | 1,33 duim |