| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Maat | 2,4 inch |
| Kleuren | 262K |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 40.0L×28.0W×4.5H (max) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Interface | De in punt 6.1.4.1 bedoelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 1000 CD/M2 |
| Maat | 2,4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
| Modulegrootte | 34,00*43,70*2,5 |
| Bestuurder lC | ST7262 |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Opslagtemperatuur | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Sollicitatie | Consumentenelektronica, slimme wearables, etc. |
| Leverancierstype | Vervaardiging |
| Oplossing | 480 x 480 pixels |
| Richting bekijken | Alle |
| Schuilplaats | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Oplossing | 960*240 |
| Afmetingen | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Grootte bekijken | 53,0 X 24,6 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 6:00 |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Schermgrootte | 1,09 inch |
|---|---|
| Modulegrootte | 30,59 (H) x 32,98 (V) |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Type achtergrondverlichting | LED |