| Arayüz | 3 satırlı SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| LCD tipi | AMOLED, Normalde siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 250 nit |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 40,0U×28,0G×4,5Y(maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Arayüz | 6800 Serisi VEYA 8080 Serisi MPU |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Aktif alan | 36,72×48,96 mm |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 CD/M2 |
| Boyut | 2,4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Depolama Sıcaklığı | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Tüketici elektroniği, akıllı giyilebilir cihazlar vb. |
| Tedarikçi Türü | Üreticisi |
| Çözünürlük | 480 x 480 piksel |
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Parlaklık | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Çözünürlük | 960*240 |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Ekran Boyutu | 1,09 inç |
|---|---|
| Modül Boyutu | 30,59 (Y) x 32,98 (D) |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Arayüz | SPI'si 4W |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |