| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Depolama sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Görüntüleme açısı | TN |
| LCD Modu | FSTN, Pozitif |
| Görüntüleme Boyutu | 53.50 x 28.80mm |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Gerilim | 3.0V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| isim | Monokrom LCD ekran modülü |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| depolama sıcaklığı | -30-80'C |
| Nokta Boyutu | 0.55mm (L)*0.4mm (W) |
| görüş alanı | 76 (w)*26 (h) mm |
| Adı | 1602 LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| fotoğraf formatı | JPG, PNG, BMP |
| Ekran boyutu | 7 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ° C |
| Ekran Tipi | STN/ Mavi, negatif, iletken |