| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Çözünürlük | 128*64piksel |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V |
| Sürücü IC Modeli | S6B0724 |
| Panel Türü | STN-LCD LCD modülü |
| Model | Dönüştürme LCD ekranı |
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | RTP'siz/RTP'li/ CTP'li |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Emtia | 3.5 inç kare TFT LCD ekranı |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Küçük Siparişler | Kabul edildi |
| Bağlayıcı | Pim veya Zebra |
| Sürüş Durumu | 4,5 volt |
| LED arka ışık | beyaz |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran türü | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Ekran Boyutu | 3,5 İnç |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0~+50°C |
| Ekran Rengi | Siyah |
| Nokta | 128*128 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Polarizör Tipi | transflektif |
|---|---|
| Çalışma gerilimi | 5V |
| Karar | 160*128 |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| görüş alanı | 101.00 x 82.00mm |
| Görünüm Boyutu | 50,0(U) X 40,0(G) X 4,1(D) mm |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/96 Görev Döngüsü, 1/10 Önyargı |
| Ekran çözünürlüğü | 160*95 |
| Arayüz | MPU (Özelleştirilebilir) |
| Va Boyutu | 47,0(U) X 30,0(G) mm |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Konektörler | COB+Zebra |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃-+50℃ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Görev | 1/4 |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |