| İsim | 3.5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Renkli gam | RGB |
| Dokunmatik Teknoloji | RTP |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 300 cd/m2(nit) |
| Anahat Boyutları | 164,9x100x6,8 mm |
| nokta vuruşlu | 800 x RGB x 480 |
| Ekran tipi | TFT |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
|---|---|
| arka ışık rengi | Yeşil Arka Işık |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Tahrik yöntemi | 1/64 Görev, 1/7 Önyargı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Bağlayıcı | 10 Pinli soket tipi |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Saklama sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahat Boyutu | 63,0(G)* 42,5(Y)* 5,0(D) mm |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2,42 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Va Boyutu | 59(G)* 32(Y) mm |
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ila 80 santigrat derece |
|---|---|
| Anahat boyutları | 42,72*60,26*2,30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Ekran modu | TFT |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |
| Ekran türü | Grafik |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/65 görev 1/9 önyargı |
| Rohs Uyumlu | Evet |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
|---|---|
| Boyutlar | 93mm x 70mm x 12mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| FPC numarası | 10pin |
| Ekran boyutu | 128x64 |