| Όνομα | 3Ηθόνη LCD TFT.5 ιντσών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Τεχνολογία αφής | RTP |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 164,9x100x6,8 mm |
| Πίνακας DOT | 800 x RGB x 480 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Πράσινο Backlight |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Ψήφισμα | 128x64 |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| Μέθοδος κίνησης | 1/64 καθήκον, 1/7 προκατάληψη |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Σύνδεσμος | Τύπος υποδοχής 10 ακίδων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος περιγράμματος | 63.0 (w)* 42.5 (h)* 5.0 (t) mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.42inches |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος Va | 59 (w)* 32 (h) mm |
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 έως 80 βαθμοί Κελσίου |
|---|---|
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 42,72*60,26*2,30 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| τύπος οθόνης | Γραφικός |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65 καθήκον 1/9 προκατάληψη |
| Rohs Compliant | Ναί |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Αριθμός Fpc | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |