| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Όνομα | Επίδειξη 4,3 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Τάση εργασίας | 5.0V |
|---|---|
| Τύπος LCD | HTN μεταδοτικός |
| Γωνιά προβολής | Γερά |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμος |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Τύπος διασύνδεσης | Σύνδεση Ζέβρας |
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 80°C |
| Τύπος οθόνης | Επίδειξη της TN LCD |
|---|---|
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| LED | Λευκό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |