| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | λευκό |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Διάσταση περιγράμματος | 58.01*61.38*2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 (λεπτο),450 (τύπος) |
| Ενεργή περιοχή | 40*75 |
| Τύπος | ΒΑ |
| ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567 |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| ψήφισμα | 128x64 pixel |
| Αριθμός Fpc | 30 PIN |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
| Ονομασία | Επιστροφική φωτισμένη οθόνη LCD TFT LED |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | Πάνελ IPS LCD |
| Αριθμός ακίδων | 50 ακίδες |
| Τύπος | TFT,LCM |
| Ονομασία | Δείκτης LCD 14 τμημάτων |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | HT1621 |
| γωνία θέασης | 120 μοίρες |
| Εργασιακή τάση | 5.0V |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλα |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| όνομα | επίδειξη 2,4 ίντσας LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διασύνδεση | Διεπαφή SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |