| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| CHARAKTER | biały |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Wymiar konturowy | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35mm |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (typ.) |
| Obszar aktywny | 40*75 |
| Typ | Va |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Układ scalony sterownika | ST7567 |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| rezolucja | 128x64 pikseli |
| Numer FPC | 30pin |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |
| nazwisko | 14 segment LCD wyświetlacz |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | HT1621 |
| Kąt widzenia | 120 stopni |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Typ interfejsu | Równoległy |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Temperatura przechowywania | -10-+60℃ |
|---|---|
| Model układu scalonego sterownika | HT1621 |
| nazwa | 2 -cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | -30 ~ 85 ℃ |
| PROWADZONY | Wtyczka 3PCS w diody LED |
| nazwa | 2,4-calowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | Interfejs SPI |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |