| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
|---|---|
| Łączyć | PIN, Zebra lub FPC |
| Rozmiar Va | 78*59/56mm*1,1T lub niestandardowe |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| technologia | LCD |
| Typ | Wyświetlacz LCD FSTN |
|---|---|
| Zaopatrzenie robocze | 3,5 V |
| Złącze | Szpilka |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| Kąt widzenia | 160 stopni |
| Numer FPC | 21PIN |
| Układ scalony sterownika | ST7567A |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD 1602 |
|---|---|
| formacie zdjęcia | JPG, PNG, BMP |
| Rozmiar ekranu | 7 cali |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ° C. |
| Typ wyświetlacza | STN/ niebieski, ujemny, transmisyjny |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Rezolucja | 480x800 kropek |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD 7 segmentów |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Pozytywny |
| Kąt widzenia | godzina 9 |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Dostosowane | Dostosowane |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Małe zamówienia | Przyjęty |
| Złącze | Szpilka lub Zebra |
| Warunki jazdy | 4,5 V |
| Podświetlenie LED | biały |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |