| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
|---|---|
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
| Va Boyutu | 78*59/56mm*1,1T veya Özel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| teknoloji | LCD |
| Tip | FSTN LCD Ekran |
|---|---|
| Çalışma Kaynağı | 3.5V |
| Bağlayıcı | PIN |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |
| Adı | 1602 LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| fotoğraf formatı | JPG, PNG, BMP |
| Ekran boyutu | 7 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ° C |
| Ekran Tipi | STN/ Mavi, negatif, iletken |
| İsim | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Çözünürlük | 480x800 nokta |
| Görüş Açısı | 178 derece |
| İsim | 7 bölümlü LCD ekran |
|---|---|
| Ekran modu | Olumlu |
| Görüş açısı | saat 9 |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Küçük Siparişler | Kabul edildi |
| Bağlayıcı | Pim veya Zebra |
| Sürüş Durumu | 4,5 volt |
| LED arka ışık | beyaz |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Gerilim | 3.0V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |