| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύπος | Εμφάνιση LCD FSTN |
|---|---|
| Εργασιακή προμήθεια | 3,5V |
| Συνδετήρας | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Δυναμικό | 3,0V |
|---|---|
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| Γωνία θέασης | 160 μοίρες |
| Αριθμός Fpc | 21 PIN |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567A |
| όνομα | 1602 Μονάδα οθόνης LCD |
|---|---|
| Φόρμα φωτογραφίας | JPG, PNG, BMP |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70 °C |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ/ BLUE, αρνητικό, μεταδοτικό |
| Ονομα | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ψήφισμα | 480x800 κουκκίδες |
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| Όνομα | 7 επίδειξη τμήματος LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικός |
| Γωνία θέασης | 9 η ώρα |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Μικρές παραγγελίες | Δεκτός |
| Συνδετήρας | Πιν ή Ζέβρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 4,5 V |
| LED οπίσθιος | λευκό |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| FPC | 12 Καρφίτσα |
| Δυναμικό | 3,0V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |