| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| όνομα | 7 ιντσών TFT οθόνη LCD |
|---|---|
| Εξέταση | Στις έξι. |
| Τύπος προμηθευτή | OEM/ODM |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Περιοχή θέασης | 154.08(Π) × 85.92(Υ) χιλ. |
| όνομα | 128X64 ενότητα ΒΑΡΑΙΝΩ LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN(Gray), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128X64 |
| Τάση | 3.3V |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | UC1701X |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 700 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Γωνία θέασης | Όλα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5 ίντσες |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Δρόμος σύνδεσης | Ζέβρα |
| Οπίσθιος φωτισμός | Ναί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τύπος αφής | με/χωρίς RTP/CTP |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Συνδετήρας | 14πιν -υποδοχή FPC |
| Τύπος | IPS |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Συνδέω | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Πηγή φωτός | LED |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διασύνδεση eDP 30 ακίδων |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Χρωματιστά | 16,7 Μ |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |